Новини сайту

Новий національний рекорд: "Найбільший український кептар" – різноманіття, що єднає

Новий національний рекорд: "Найбільший український кептар" – різноманіття, що єднає

Денис Гречко -
Number of replies: 0

27 березня 2024 року в Дніпропетровської області, Всеукраїнський благодійний фондом «ГОРЄНІЄ», спільно з Дніпропетровської обласною державною адміністрацією в рамках проекту SEW Ukraine, було проведено конференцію «Розвиток потенціалу регіону в галузі легкої промисловості».

Важливою подією конференції стала фіксація нового національного рекорду України – найбільшого святкового вишитого кептаря, які створили кооперативи проекту SEW Ukraine з метою візуалізації переваги кооперативної моделі співпраці щоб довести, що використання кооперації відразу виводить можливості підприємств на новий рівень.

Над створенням кептаря працювали кооперативи з Дніпропетровської, Харківської, Київської та Львівської областей. Більш ніж 50 жінок, які пройшли навчання в рамках проекту, були залучені до виготовлення та з’єднання окремих елементів виробу.

Кептар має розміри 3,55 на 2,90 метрів, оздоблений хутром та українською національною вишивкою. На зворотному боці розміщена карта України, кожен регіон якої вишитий окремим, регіональним орнаментом.

«Виготовлення найбільшого українського кептаря – це ініціатива кооперативів, створених в рамках проекту SEW Ukraine, яка чудове доводить, що навіть нові підприємства, при бажанні та об’єднанні можуть відразу ефективно працювати та встановлювати рекорди. Я пишаюся тим, що долучена до розвитку кооперативного руху в Україні та вкотре можу заявити – різноманіття єднає!», - Олена Гречко, керівниця проектної групи SEW Ukraine від БО «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ»


Attachment Рекорд.jpg