Професійно-технічне навчання з метою подальшого працевлаштування

Проектом передбачено сприяння у працевлаштуванні 2000 жінок з Дніпропетровської, Хакрвіської та Київської областей на підприємства легкої промисловості.

Прийняти участь у навчальної програмі проекту з отримання практичних навичок швачки з подальшим сприянням працевлаштуванню можуть виключнео жінки, які проживають (зареєстровані) в Київської, Дніпропетровської та Харківської областях та належать до одної або нескольких цільових груп:

  1. Внутрішньо переміщенні особи;
  2. Жінки з інвалідністю або жінки, які виходють дитину з інвалідністю;
  3. Жінки, які знаходяться в пошуках роботи;
  4. Малозабезпечені жінки;
  5. Багатодітні жінки;
  6. Жінки, які виховують дитину без чоловіка;
  7. Жінки, які проживають в сільської місцевості;
  8. Жінки, які постраждали від домашнього насильства або постраждали від торгівлі людьми;
  9. Жінки, які належать до інших вразливих категорій;

Якщо ви проживаєте в Київської, Дніпропетровської та Харківської областях, належите до одної або нескольких цільових груп та бажаєте прийняти участь у навчальної програмі проекту, вам потрібно:

  • Подзвонити на інформаційну лінію проекту 099-549-49-73 або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ОНЛАЙН 
  • Заповнити анкету та Заяву на участь у проекті, а також надати копії підтверджуючих документів;
  • Адміністратор навчальних програм ВБФ “ГОРЄНІЄ” повідомить вам деталі участі в навчальної програмі;

Навчальна програма “Швачка” складається з двох частин – теоритичної та практичної.

Теоритичну частину навчального курсу можна пройти дистанційно, за допомогою навчальної платформи ВБФ “ГОРЄНІЄ”. Для цього вам потрібен лише компьютер або телефон з підключенням до мережі Інтернет. Якщо ви не маєте постійного доступу до Інтернету – повідомьте про Адміністратора навчальних програм.

Під час проходження дистанційного навчання, кожна учасниця отримає знання щодо основних операцій з виготовлення одягу (в текстовому форматі та в форматі відео лекцій) та пройде відповідне тестування щодо рівня засвоєння знань. Тривалість проходження дистанційного навчання орієнтовно складає 60 годин. На проходження дистанційного курсу відводиться 14 днів, навчальну програму можна пройти в будь який час в межах цього терміну.

Після успішного фінального тестування, особа буде запрошена на практичну частину навчання на швейному обладнанні. Тривалість практичного навчання – до 90 годин, в рамках яких учасниця зможе на практиці (за підтримки професійних викладачів) відточити власні навички на професійному швейному обладнанні. Всі витратні матеріали для практичного навчання забезпечуються проектом. Після успішного проходження практичної частини навчання учасниця або користується допомогою проекту для подальшого працевлаштування або може розпочати власну справу чи працювати як самозайнята особа, користуючись Іншими можливостями проекту