ПРОЕКТ SEW UKRAINE ВИКОНУЄТЬСЯ В РАМКАХ СПІВПРАЦІ НАСТУПНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

 

Міністерство міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada, GAC)

Проект SEW Ukraine впроваджується за фінансової підтримки Уряду Канади, що надається через Міністерство міжнародних справ Канади (GAC). GAC керує дипломатичними та консульськими відносинами Канади, сприяє міжнародній торгівлі, та очолює міжнародний розвиток та гуманітарну допомогу Канади.

 

Канадська Фундація Кооперативного Розвитку (CDF Canada)

Канадська фундація кооперативного розвитку (CDF Canada) була заснована 1947 року як благодійна організація з головним офісом в м. Оттава, Канада. CDF Canada об’єдналася з Канадською асоціацією кооперативів (Canadian Co-operative Association, CCA) у 2017 році. Незалежна Рада директорів, що включає представників кооперативного бізнесу Канади та сектору міжнародного розвитку, є найвищим органом управління CDF Canada. Кооперативний сектор Канади представлений мережею з близько 8 500 кооперативів та кредитних спілок, загальний обсяг активів яких перевищує 508 мільярдів доларів та 182 000 працівників. Канадські кооператори вже понад 70 років залучаються до проектів міжнародного розвитку через CDF Canada. Місія CDF Canada полягає у створенні та розвитку кооперативів на міжнародному рівні, які роблять свій внесок у побудову кращого світу, де люди та громади процвітають економічно, соціально та культурно. Стійкість до наслідків змін клімату та питання гендерної рівності є ключовими наскрізними пріоритетами в усіх програмах CDF Canada.

Всеукраїнський благодійний фонд “ГОРЄНІЄ”

Благодійний фонд «Горєніє» – це благодійна організація, заснована в 2005 році в Україні, метою якої є захист прав і свобод, а також допомога людям, які опинились у складних життєвих обставинах.

З 2008 року БФ «Гореніє» проводить заходи, спрямовані на надання безоплатної правової допомоги бідним. З 2014 року цільовою групою Фонду стали внутрішньо переміщені особи та жертви конфлікту на сході України. З 2014 року програми Фонду «Горєніє» включають заходи, спрямовані на надання безоплатної правової допомоги внутрішньо переміщеним особам, управління програмою мікрогрантів на підтримку розвитку самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та реалізацію програм захисту вразливих жінок, які проживають на сході України та постраждалих від домашнього та гендерного насильства, а також співпраця з місцевою владою у розвитку громад, що постраждали від конфліктів.

БФ «Гореніє» є учасником кластерів УВКБ ООН в Україні, який зосереджується на захисті та попередженні домашнього та гендерного насильства.

Загалом, Фонд реалізує проекти, спрямовані на допомогу внутрішньо переміщеним особам, підтримує розвиток ділових ініціатив осіб, які постраждали від конфлікту, за допомогою програми наставництва та підтримує громади на сході України.

 

СТРАТЕГІЧНІ ПІДРЯДНИКИ ПРОЕКТУ

Кредитна Спілка «Вигода» (КС Вигода)

Кредитна спілка «Вигода» була заснована в 1992 році на кооперативних засадах 13–ма членами Стрийської міської організації товариства «Просвіта». На сьогодні КС Вигода є однією з найбільш потужних кредитних спілок в Україні, що має загально-український статус та може надавати свої послуги в усіх регіонах України. Понад 25 тисяч спілчан сьогодні користуються фінансовими послугами КС Вигоди, поліпшуючи свій добробут та добробут своїх родин. Кредитна спілка обслуговує 5 600 позик свої членів та має в своєму портфоліо 22 кредитні програми як для споживачів, так і для підприємців. КС Вигода є членом Всеукраїнської Асоціації Кредитних Спілок (ВАКС), Української Об’єднаної Кредитної Спілки (УОКС) та Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів».

 

Українська асоціація підприємств легкої промисловості (Укрлегпром)

Асоціація Укрлегпром створена у 2000 році та об’єднує на добровільних засадах 257 (станом на початок 2021 р.) провідних підприємств легкої промисловості України, серед яких кращі та потужні підприємства кожної підгалузі. Підприємства – учасники Асоціації виробляють більше 60 відсотків загального обсягу виробництва товарів легкої промисловості України. Асоціація протягом 20 років здійснює представницьку діяльність в інтересах вітчизняних виробників легкої промисловості в органах державної влади з метою сприяння їх розвитку.